Головна » Зв'язок » Зміни в менеджменті Бізнес-Одиниць, Петро Чернишов - новий голова VEON Євразія

Зміни в менеджменті Бізнес-Одиниць, Петро Чернишов - новий голова VEON Євразія

17.02.2018 в 20:44 переглядів: 278 коментарів: 0 Зв'язок
Amsterdam: VEON), провідний глобальний провайдер комунікаційних та інтернет-сервісів зі Штаб-квартирою в Амстердамі, який обслуговує понад 240 млн клієнтів, сьогодні оголошує про зміни в менеджменті бізнес-одиниць.

Ці зміни – наступний крок у трансформації корпоративної структури, мета якого – сформувати збалансований розподіл ролей і завдань між Штаб-квартирою і Операційними Компаніями.


Джон Едді, чинний керівник бізнес-одиниці Ринки, що Розвиваються (Emerging Markets) і Михайло Герчук, чинний керівник бізнес-одиниці Євразія (Eurasia), які працювали в Штаб-квартирі в Амстердамі, залишають займані посади. З цього дня керівництво бізнес-одиниць Ринки і Євразія буде передано Генеральним Директорам Операційних Компаній. Аамір Хафіз Ібрагім, діючий Генеральний Директор "Jazz" (Пакистан), також буде виконувати функції керівника бізнес-одиниці Ринки, а Петро Чернишов, чинний Президент "Київстар" (Україна), буде також керувати бізнес-одиницею Євразія.

Аамір Хафіз Ібрагім, будучи керівником бізнес-одиниці Ринки, що Розвиваються, буде відповідати за бізнес VEON в Алжирі, Бангладеші та Пакистані, залишаючись Генеральним директором Jazz. На цій посаді він успішно провів інтеграцію Mobilink і Warid і продемонстрував хороші операційні результати. У нього більше 20 років міжнародного досвіду в ролі керівника вищої ланки в декількох індустріях. Ібрагім жив і працював у США, Великобританії, Швейцарії, Таїланді та в ОАЕ. Перед тим як приєднатися до компанії Jazz, він займав посаду старшого Віце-президента компанії Telenor, де відповідав за трансформацію і дистрибуцію в Азії. Раніше Аамір займав керівні посади в компаніях Ford, Jaguar і Land Rover.

Петро Чернишов, будучи керівником бізнес-одиниці Євразія, буде відповідати за бізнес VEON у Вірменії, Грузії, Казахстані, Киргизстані, Таджикистані, Україні та Узбекистані, залишаючись Президентом «Київстар», однієї з найуспішніших операційних компаній в групі VEON. У Петра великий міжнародний досвід роботи на високих керівних посадах. Протягом декількох років він очолював Carlsberg Україна і пізніше зайняв пост Віце-президента, відповідального за роботу в шести країнах Східної Європи в Carlsberg Group.

Аамір і Петро будуть звітувати безпосередньо Жан-Іву Шарльє, СЕО VEON і увійдуть у Виконавчий Комітет VEON.

Коментуючи призначення, Жан-Ів Шарльє, СЕО VEON, сказав: «І Аамір, і Петро володіють великим міжнародним досвідом і глибоко розуміють особливості ринків, на яких працюють. Сьогодні вони очолюють дві найбільш успішні компанії в нашому портфоліо, і я розраховую на їх внесок у розвиток нашого основного бізнесу, а також сподіваюся, що вони прискорять впровадження нашої цифрової стратегії. Ці призначення також відображають зміни нашої операційної моделі – ми робимо ставку на лідерів, які добре знають специфіку своїх ринків і володіють достатнім досвідом, щоб розвивати наші активи на глобальному рівні. Я вдячний Джону і Михайлу за їх керівництво і лідерство впродовж усіх цих років».
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL