Головна » Різні новини » Знайдено простий засіб для зачаття двійні

Знайдено простий засіб для зачаття двійні

01.04.2016 в 08:48 переглядів: 414 коментарів: 0 Різні новини
Тим жінкам, які мріють про народження близнюків, потрібно звернути свою увагу на молоко. Жінки, які віддають перевагу молочні продукти, мають великі шанси зачати двійню. Такого сенсаційного висновку прийшли автори дослідження, опублікованого в журналі The Journal of Reproductive Medicine.

Згідно з дослідженням, опублікованим в науковому виданні, присвяченому питанням репродуктивного здоров'я, звичка пити багато молока збільшує ймовірність народити відразу двох дітей, - причому, згідно з отриманими даними, збільшує цю ймовірність в цілих п'ять разів. Проведений вченими експеримент показав, що протеїн, яким багате молоко, підсилює чутливість жіночих яєчників і таким чином прискорює вироблення статевих клітин.

Відзначимо, що наукові дослідження останніх років показують, що на народження близнят впливають такі фактори, як расова приналежність, вік і навіть фізичні параметри майбутньої матері. Було, зокрема, відмічено, що жінки після 30 років значно частіше народжують близнят.

Впливає на «блізнецовий феномен» і кількість пологів: чим більше у жінки дітей, тим вище ймовірність, що наступна вагітність закінчиться народженням двійні. Також вчені вважають, що високі, фізично міцні жінки мають більше шансів народити близнюків.

Джерело: http://www.medikforum.ru
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL