Головна » Здоров`я » Звичка їсти сир виявилася небезпечною для життя

Звичка їсти сир виявилася небезпечною для життя

28.04.2016 в 18:37 переглядів: 309 коментарів: 0 Здоров`я
Присутність в раціоні харчування великої кількості сиру може стати фактором розвитку такого виду онкології, як рак простати. Це показало нове наукове дослідження, в ході яке медиками був виявлений зв'язок між частим вживанням жирних продуктів і небезпечним онкозахворюванням.

Авторами дослідження стали американські вчені з Університету Північної Кароліни. Їх робота показала: часте вживання продуктів, насичених жирами тваринного походження, сприяє розвитку агресивної форми раку простати. Особливо небезпечними в цьому плані дослідники назвали такі продукти, як сир і м'ясо з прошарками жиру.

На користь цього висновку говорять дані, отримані при вивченні здоров'я у 1 854 чоловіків, які зіштовхнулися з діагнозом «рак передміхурової залози». Всі вони пройшли спеціальне анкетування про самопочуття, способі життя і характер харчування. В результаті фахівці виявили кореляцію: чим більше жирів вживали учасники дослідження, тим вище була ймовірність розвитку агресивної пухлини простати.

«У тих чоловіків, що частіше їв їжу, що містить поліненасичені жири, наприклад, рибу і горіхи, агресивні пухлини розвивалися набагато рідше. Ризик був менше і у тих, хто вживав статини, призначені для зниження рівня холестерину », - поділилися медики подробицями дослідження.

Джерело: http://www.medikforum.ru
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL