Главная » Статьи » Інтернет

Хмарний хостинг-провайдер Supernovo

Недавно розпочала свою роботу хмара SuperNovo, розроблена спеціалістами компанії De Novo, яка вже тривалий час займає лідируючі позиції на ринку ІТ-послуг України. Хмарний сервіс призначений для вирішення широкого кола завдань вітчизняного бізнесу. Його зможуть використовувати підприємства середнього і малого бізнесу.

Відкриття хмарного сервісу стало своєрідним проривом в сфері ІТ-технологій, адже до недавнього часу інфраструктура як послуга була доступна лише великим корпораціям. Хостинг-провайдеру SuperNovo належить найпотужніша експертиза в хмарних інфраструктурах серед усіх аналогічних компаній, які діють на території СНД. Хмарний хостинг вже використовуються десятки вітчизняних підприємств.

Надійність серверу − головна мета

При розробці SuperNovo основна увага була сфокусована на тому, щоб зробити сервіси хмари надійними і безпечними. За цими показниками хостинг-провайдер якісно відрізняється від вітчизняних і глобальних провайдерів, а вартість хмарних технологій значно нижче, ніж у закордонних операторів. Хмара розміщена на базі дата-центру De Novo. Платформа як послуга та інші сервіси оператора SuperNovo доступні вже сьогодні, і українські ІТ-фахівці можуть випробовувати їх на протязі 7 днів цілком безкоштовно.

Переваги хмарного хостинг-провайдера SuperNovo

  • Високоефективна ІТ-інфраструктура для бізнесу, доступна широкому колу підприємців. При створенні хмари фахівці De Novo використовували інноваційні технології, тому клієнти мають змогу отримати власний хмарний майданчик з високим ступенем захисту.
  • Компанія SuperNovo відповідає грошима за доступність додатків клієнтів у хмарі.
  • Надійність і гарантія безперебійної роботи. Датацентр De Novo, на базі якого функціонує хмара SuperNovo, невпинно працює вже 6 років. Рівень надійності Tier 3+ задовольняє жорсткі вимоги НБУ щодо обслуговування банківської системи країни.
  • Прозорий і повністю прогнозований бюджет. Вибравши хмарні обчислення SuperNovo, ви завжди будете користуватися тільки необхідним пулом ресурсів. Вам не доведеться сплачувати гроші за непотрібні функції.
  • Економічна привабливість. Доступна вартість cloud computing робить їх привабливою альтернативою оренді віртуальних і фізичних виділених серверів.
  • Корпоративна хмара буде доступна у будь-який час, а користувачі не зіткнуться з проблемою низької продуктивності.

Хмарна технологія SuperNovo орієнтована на корпоративних споживачів, вона не потребує сервісного обслуговування і її не потрібно купувати. Використання сервісу відкриває користувачам доступ до найбільш прогресивних та ефективних хмарних практик. Оператор SuperNovo пропонує своїм клієнтам послугу інфраструктура як сервіс (IaaS), яка характеризується високим рівнем надійності. За допомогою IaaS складні задачі ефективно вирішуються за короткий проміжок часу.

Категория: Інтернет | Добавил: Andriy (24.04.2017)
Просмотров: 778 | Теги: хмарні технології інфраструктура як, Хмарні сервіси | Рейтинг: 0.0/0
Читайте також:
Всего комментариев: 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL