Вперше у Черкасах на березі Дніпра 23-24 липня 2016 року відбудеться всеукраїнський музично-мистецький open-air фестиваль «ГайдаFest», на який з’їдуться автостопери з усієї України" />
Главная » Статьи » Різне

Наприкінці липня в Черкасах зберуться автостопери

Вперше у Черкасах на березі Дніпра 23-24 липня 2016 року відбудеться всеукраїнський музично-мистецький open-air фестиваль «ГайдаFest», на який з’їдуться автостопери з усієї України

Такі черкаські новини вже сколихнули братство автостоперів. Адже автостоп (від фр. auto-stop), — це спосіб пересування, що полягає у використанні попутного транспорту, найчастіше автомобілів. І це не лише спосіб пересування, а й стиль життя.

У пошуках нових вражень та пригод тисячі підлітків та молодих людей відправляються літаками у далекі країни. Чимало цих мандрівників, щоб зекономити гроші, планують подорожувати автостопом. Але, на жаль, у більшості частин світу такі подорожі не можна нині назвати цікавими й відносно безпечними. На ризик наражаються як мандрівники, так і ті, хто їх підвозить.

Хоча, це не про Черкаси, бо місто на березі Дніпра вважається одним з самих безпечних в Україні.

Популяризація та розвиток української культури, створення платформи для реалізації громадських та творчих ініціатив шляхом об’єднання активної молоді з усієї України – головна мета організаторів. Акцент цьогорічного фестивалю – саморозвиток та активний, здоровий спосіб життя.

Це захід для тих, хто хоче переглянути якісне українське кіно, відірватися з друзями під гарну музику, отримати нові знання, стати майстром хенд-мейду і класно провести час на природі. Цього року в програму фестивалю було додано різноманітні просвітницькі та спортивно-пригодницькі заходи. Головне гасло цьогорічного фестивалю: «ГайдаFest – фестиваль твого розвитку!».

– На сайті Черкаської ОДА під петицією за проведення фестивалю вже зібрано майже дві тисячі голосів. Однак проведення фестивалю потребує залучення фінансових, людських та різноманітних матеріальних ресурсів, тому ми відкриті до співпраці з усіма проукраїнськими меценатами, компаніями, підприємствами, організаціями, які зацікавлені в участі та проведенні фестивалю «ГайдаFest». Оскільки наш фестиваль є безалкогольним і пропагує ідеї саморозвитку та здорового способу життя, ми не зможемо працювати з алкогольними та тютюновими брендами, – зазначає Констянтин Мірошниченко, керівник оргкомітету «ГайдаFest».

Програма фестивалю:

виступи відомих та молодих, амбітних музичних гуртів;

зустрічі з талановитими особистостями та “лідерами думки”;

всеукраїнський аматорський турнір з пляжного регбі;

літературні презентації та читання з відомими письменниками;

екскурсії по Дніпру на козацькій чайці;

зліт автостоперів України;

різноманітні майстер-класи;

ярмарок хенд-мейду та вуличної їжі;

наметове містечко для гостей фестивалю;

10 000 відвідувачів з різних куточків України;

Стихійне пересування автостопом з'явилося з появою першого автомобільного транспорту на початку XX століття. Згодом велику роль в просуванні світового автостопу зіграли хіпі, оскільки автостоп давав їм можливість подорожувати і знайомитися з різними людьми, не витрачаючи грошей, яких вони зазвичай не мали.

І на початку XXI століття автостоп залишається таким самим популярним, як і раніше.

Категория: Різне | Добавил: evglink (24.05.2016)
Просмотров: 297 | Рейтинг: 0.0/0
Читайте також:
Всего комментариев: 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL