Главная » Статьи » Різне

Східниця – всесезонний курорт!

Східниця – всесезонний курорт!

Немає в Україні, та й в країнах близького до нас зарубіжжя, людей, які, побувавши хоча б один раз на відпочинку в Карпатах, не захотіли б повернутись сюди знову. Гірська місцевість зачаровує красою та величчю древніх лісів, крутих серпантинних перевалів, швидких невеликих потоків та плавніших низинних річок, що тисячолітніми зміями в’ються між велетнями-Бескидами. Вони пам’ятають події сивої давнини і є хранителями карпатської історії, а зараз стають співавторами написання нового, індустріального та курортного жанру, перетворюючись у справжній рай для туристів з усього світу.
І де ще, як не в такій прекрасній місцевості, природа могла б подарувати людям ще одне диво – мінеральні води. Саме бальнеологія дала старт стрімкому розвитку одному з курортів, що приваблює з кожним роком все більше й більше любителів приємно та з користю проводити відпустки та канікули. Мова йде про відпочинок в Східниці. Саме тут із земельних надр б’ють більше 30 цілющих джерел, унікальних за своїми біохімічними та лікувальними властивостями, а місцеві жителі приймають гостей круглий рік. Розміститись в селищі можна як в великих готелях з європейською інфраструктурою, так і в менших віллах чи навіть в приватному секторі. Все залежатиме від того, на який рівень комфорту та суму витрат розраховувати.
Попри славу тихого курорту, в Прикарпатті є чим зайнятись! Звісно, це не велике місто і немає тут суяти нічних дискотек та інших розважальних програм такого типу. Зате культурне збагачення Вам забезпечене. Варто лише взяти участь в будь якій екскурсії зі Східниці і маса позитиву, вражень, захоплюючих історій та легенд, природних краєвидів та дегустації місцевих напоїв і страв – напишуть в вашому житті нову сторінку про види відпочинку!
Категория: Різне | Добавил: AndreyPam (31.10.2016)
Просмотров: 688 | Рейтинг: 0.0/0
Читайте також:
Всего комментариев: 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL